Short Description + Synopsis

Oryginalny tytuł: The Princess And The Criminal | Zayn Malik FanFiction
Tytuł po polsku: Księżniczka i Kryminalista | Zayn Malik FanFiction
Autorka: Jesica Evans
Główni bohaterowie: Kaya Scodelario (jako Madeleine Davies) i Zayn Malik (jako on sam)

Krótki opis:
Życie to bajka, którą każdy pisze sam dla siebie. Jednak czasami zmienia się ono w prawdziwy horror i zaczyna wyniszczać głównego bohatera. Umiera po woli od środka, dręczony przez demony przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Niektórym, silniejszym udaje się znów wyjść na prostą i zapomnieć o wszystkim tym, co było. Jednak zawsze znajdzie się ktoś, kto zechce przeszkodzić drugiemu człowiekowi w dążeniu do szczęśliwego zakończenia. Co stanie się, jeśli ta osoba osiągnie zamierzony cel i doszczętnie zniszczy cudze życie? A jeśli między nim a jego ofiarą pojawi się coś, co nigdy nie powinno zaistnieć?

Fabuła:
Madeleine Davies wiodła życie zwyczajnej nastolatki. Miała swoje problemy, przyjaciół, rodzinę oraz szczęście, które mogło wydawać się nieśmiertelne. Ubierała się wyzywająco i nie przejmowała jutrem. Wykorzystywała fakt, że jej rodziców stać na wszystko. Starała się jednak pomagać innym ludziom i nie wyrządzać nikomu szkody. Miała młodszą siostrę, która bardzo szybko stała się dla niej najważniejszym człowiekiem w życiu.
Jeden dzień. Jedno wydarzenie. Jedna przypadkowa osoba. Kilka minut wystarczyło, żeby bajka zamieniła się w horror. Stało się coś, o czym umysł dziewczyny nie był w stanie zapomnieć. Jedna myśl, palące, jak rozżarzony węgiel, przyłożony do skóry, wspomnienie sprawiało, że chciała umrzeć. W kilka godzin zamknęła się w sobie i nie dopuszczała do siebie myśli, że mogłaby teraz komukolwiek spojrzeć w oczy i uśmiechnąć się szeroko tak, jak zaledwie dzień wcześniej.
Jednak po dwóch latach udało jej się przezwyciężyć w sobie strach i wyjść na wolność bez obawy, że ktoś znów ją skrzywdzi i zniszczy kruchą barierę, jaką zdołała wokół siebie zbudować. Wróciła do domu i walczyła ze wspomnieniami tamtego dnia. Siostra postanowiła za wszelką cenę jej pomóc. Ale ich starania na nic się zdały. Znów stało się coś, co na nowo rozdrapało wszystkie zarośnięte, niektóre już nawet zabliźnione, rany powodując, że krew trysnęła z podwójną siłą.
Czy dla tej dziewczyny już zawsze pisane będzie cierpienie i ból?
Czy jej siostra dotrzyma danej sobie obietnicy i pomoże dziewczynie?
Czy wszystko w końcu będzie takie, jak w bajce?

WARNING !! UWAGA !! ACHTUNG !!
Opowiadanie nie jest tłumaczeniem. To wyłącznie wytwór mojej wyobraźni. Charaktery postaci, wydarzenia i cała reszta jest wyłącznie wytworem mojej wyobraźni.

Zabrania się również kopiowania/powielania treści bez wcześniejszej zgody autorki. Jeżeli tak się stanie będę zmuszona zgłosić bloga do administracji Blogger 'a z prośbą o jego rychłe usunięcie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Player

Wattpad

trwa inicjalizacja