Liebster Award

Zostałam nominowana przez śmierdzącego lenia.


1. Jaka jest Twoja ulubiona piosenka 1D?
2.Gdybyś posiadał(-a) wehikuł czasu, gdzie i kiedy udał(-a)byś się w pierwszej kolejności?
3.Książka która zmieniła coś w Twoim życiu to...?
4.Od kiedy piszesz bloga??
5. Do jakich fandomów należysz? (Oprócz Directioner)
6.Uzależnienie??
7.Ulubieniec z 1D?
8.Wymarzony chłopak?Cechy i wygląd
9.Hobby?
10.Masz tt?
11. Skąd czerpiesz inspiracje do nowych rozdziałów?

1) Zdecydowanie „Little Things”. Uwielbiam jej słuchać szczególnie przed snem, ponieważ pomaga mi zasnąć, a mam z tym małe problemy.
2) Najpierw do czasów pierwszych królów polskich. Nie wiem czemu, ale jaram się tym okresem, a szczególnie Bolesławem Chrobrym. Gdyby nie zabrało mi wehikułu, to później, jak mi już się znudzi, przeniosłabym się do czasów II wojny światowej, a na sam koniec w lata 60./70. Zawsze chciałam się wtedy urodzić…
3) „Święte Grzechy”. To jest tak naprawdę pierwsza książka, przeczytana od początku do końca i właśnie dzięki niej to pokochałam. Od dwóch lat nie robię nic, tylko czytam książki (oczywiście kiedy mam czas i jeśli nie są to lektury. Nie mówię, że są złymi książkami, bo niektóre są dobre, ale z tym wiąże się dłuższa historia, której nie ma sensu opisywać xD).
4) To zależy którego bloga. Ogólnie, „zabawę” z blogosferą zaczęłam 7 maja 2013 roku, czyli ponad rok temu. Od tego czasu zdążyłam zakończyć trzy blogi i rozpocząć całą masę innych, z którymi przestaję sobie radzić, ale i tak się staram. Jeżeli chodzi o blogi, związane z One Direction, to oficjalnie zaczęłam je pisać 25 stycznia 2014 roku. Była to najlepsza decyzja, jeśli chodzi o moją twórczość i jeżeli miałabym okazję stawać przed wyborem jeszcze raz, to zaczęłabym pisać o chłopakach wcześniej, ale nie zrezygnowałabym z tego.
5) Do Mixers.
6) Guma do żucia, piłka nożna, muzyka, książki i motoryzacja to rzeczy, bez których nie jestem w stanie przeżyć dnia.
7) Oj nie wiem, uwielbiam ich wszystkich razem wziętych i każdego z osobna, więc nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie xD
8) Mój chłopak powinien być szatynem, albo brunetem (raczej tym drugim) – podobno blondyni są mało namiętni, a mnie ty to mało odpowiadało – zdecydowanie musi być wysportowany i wysoki, żebym mogła chodzić przy nim w szpilkach. Nie toleruję posłusznych chłopczyków mamusi; mój chłopak powinien być BadBoy ‘em, uwielbiam takich. Jeżeli chodzi o charakter, to musi być wyrozumiały, tolerancyjny, uczciwy, kochany, niegrzeczny, szczery, musi mnie dużo przytulać, masować mi ramionka, powinien być spokojny, żeby poradzić sobie z zapanowaniem nade mną i musi pokazać, że to on rządzi, bo w innym przypadku nie będzie miał ze mną życia. Mój chłopak powinien mieć motor i samochód, potrafić grać w piłkę nożną i być ode mnie starszy. I najważniejsze – będzie musiał potrafić mnie zdobyć.
9) Motoryzacja, czytanie książek, muzyka, piłka nożna, pisanie, malowanie. Chyba tyle, ale pewnie jeszcze by się coś znalazło, jakbym pomyślała.
10) Antiquus_Hostis
11) Oglądam filmy, czytam książki, słucham muzyki i pozwalam pracować mojej wyobraźni.

Moje pytania:
1) Co lubisz robić w wolnym czasie?
2) Jak długo piszesz opowiadania(e)?
3) Jakie są twoje hobby?
4) Ulubiona muzyka, której mogłabyś słuchać bez końca?
5) Jakie masz plany na przyszłość?
6) Za co lubisz One Direction? Albo swojego największego idola, jak wolisz ;p
7) Jakie książki lubisz czytać?
8) Co myślisz na temat ekranizacji książek?
9) Czy masz jakieś przedmioty, bez których nie mogłabyś przeżyć dnia?
10) Twoje największe marzenie?
11) Napisz, co myślisz o sobie ;)

Nominuję:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Player

Wattpad

trwa inicjalizacja